1999 Mini Championships
March 20-21, 1999
Event Results for Finals
Women 7 & Under 25 Free
PL Meet ID Name Age Team Finals Points
-------------------------------------------------------------------------------
1 1281 WEBB, BLAIR 7 RMSC 16.59 20
2 1476 SAMS, ABBY 7 YORK 17.30 17
3 1236 SCHOMP, TAYLOR 7 OCCS 17.48 16
4 1419 LEE, BROOKE 7 TNT 17.72 15
5 1291 GIBEILY, Allison 7 RMSC 17.74 14
6 1283 RILEY, Rebecca 7 RMSC 18.34 13
7 1170 CHUANG, CARA 7 RMSC 18.38 12
8 1112 TAMBERRINO, LUCY 7 FISH 18.67 10
8 1002 WIECHELT, MARYKATE 7 AAC 18.67 10
10 1020 BOONE, BRITTANY 7 AVST 18.89 7
11 1165 WALPUCK, LEAH 7 RMSC 19.03 6
12 1267 KYLE, KATI 7 RMSC 19.15 5
13 1116 SHRESTHA, JUNE 7 FISH 19.40 4
14 1011 MORTENSEN, NOELLE 7 AVST 19.45 3
15 1006 LAFAVE, EMILY 7 AAC 19.48 2
16 1467 KURTZMAN, BROOKE 7 YORK 19.53 1
17 1374 SAROSDY, GRACE 7 TCSD 19.96 -
18 1318 FEIN, ARIELLE 7 RMSC 20.02 -
19 1164 STEIN, ELIZABETH 7 RMSC 20.75 -
20 1207 YU, DOROTHY 7 JFD 20.76 -
21 1372 WELCH, MOLLY 7 TCSD 20.77 -
22 1087 MURRAY, KATIE 7 FAST 21.13 -
23 1055 NEWMAN, REBECCA 7 CUBU 21.18 -
24 1046 FELDT, JENNIFER 7 CUBU 21.79 -
25 1401 MITCHELL, MAGGIE 7 TNT 21.95 -
26 1022 EVERETT, MOLLY JO 7 AVST 21.96 -
27 1182 MAKAM, ONALEE 7 HACC 21.97 -
28 1358 REPLOGLE, Annie 7 SNOW 22.07 -
29 1157 DONAHUE, JESSICA 7 RMSC 22.10 -
30 1123 ECCLES, MARY 7 FISH 22.18 -
31 1100 SMITH, JESSICA 7 FAST 22.40 -
32 1120 POLIVKA, NATALIE 7 FISH 22.42 -
33 1097 STAIB, NOELLE 7 FAST 22.53 -
34 1360 STRANGE, JULIE 7 SNOW 22.59 -
35 1173 FITZ, NATALIE 7 RMSC 22.84 -
36 1098 PEKO - SPICER, SARAH 7 FAST 23.22 -
37 1154 JENG, ANNIE 7 RMSC 23.35 -
38 1160 MILOSEVICH, CRISTIANNA 7 RMSC 23.49 -
39 1359 SHANLEY, MEGHAN 7 SNOW 23.68 -
40 1096 MCCRAY, SARAH 7 FAST 23.85 -
41 1054 ERICKSON, MELISSA 7 CUBU 24.03 -
42 1091 CANNER, CHRISTINA 7 FAST 24.16 -
43 1260 KUGLER, TALIA 7 RMSC 24.28 -
44 1501 BRAY, STEPHANIE 7 ATC 24.92 -
45 1027 SHANGRAW, ANNA 7 AVST 24.99 -
46 1453 BRUMBAUGH, BECCA 7 YORK 25.08 -
47 1128 BLANDFORD, COURTNEY 7 FISH 25.10 -
48 1500 OWEN, COURTNEY 7 ATC 25.41 -
49 1329 HARNEY, KELSEY 7 PM 25.72 -
50 1450 HINK, SARAH 7 YORK 25.76 -
51 1078 WEBBER, RACHEL 7 CUBU 28.04 -
52 1353 GRAHAM, Kenzie 7 SNOW 29.69 -
53 1297 VARNER, Emma 7 RMSC 31.56 -
- 1300 LANNING, Charlie 7 RMSC NS -
- 1412 TRIPODI, GEMMA 7 TNT NS -
- 1092 EVANS, MARY 7 FAST NS -
- 1395 SMITH, MADELEINE 7 TCSD NS -
- 1140 GUZMAN, AMBER 7 RMSC NS -
- 1421 SIMON, AMANDA 7 TNT NS -
- 1352 FRASER, HOPE 7 SNOW NS -
- 1294 TAMRAT, Hermona 7 RMSC NS -
- 1384 LEVI, SARA 7 TCSD NS -
- 1484 LOPYNSKI, KATIE 7 YORK NS -
Women 7 & Under 50 Free
PL Meet ID Name Age Team Finals Points
-------------------------------------------------------------------------------
1 1019 BASEL, MEGAN 6 AVST 36.78 20
2 1476 SAMS, ABBY 7 YORK 37.61 17
3 1011 MORTENSEN, NOELLE 7 AVST 40.93 16
4 1116 SHRESTHA, JUNE 7 FISH 41.08 15
5 1267 KYLE, KATI 7 RMSC 41.34 14
6 1197 ROTH, MANDY 7 HACC 41.56 13
7 1283 RILEY, Rebecca 7 RMSC 41.69 12
8 1236 SCHOMP, TAYLOR 7 OCCS 42.19 11
9 1318 FEIN, ARIELLE 7 RMSC 42.52 9
10 1170 CHUANG, CARA 7 RMSC 42.67 7
11 1442 CLARK, ESTHER 6 VSC 43.13 6
12 1002 WIECHELT, MARYKATE 7 AAC 43.15 5
13 1020 BOONE, BRITTANY 7 AVST 43.30 4
14 1165 WALPUCK, LEAH 7 RMSC 43.40 3
15 1291 GIBEILY, Allison 7 RMSC 43.67 2
16 1028 LATIMER, EMMY 7 AVST 44.67 1
17 1439 MAKARSKY, ASHLEY 6 VSC 44.75 -
18 1112 TAMBERRINO, LUCY 7 FISH 44.78 -
19 1207 YU, DOROTHY 7 JFD 46.09 -
20 1087 MURRAY, KATIE 7 FAST 46.65 -
21 1120 POLIVKA, NATALIE 7 FISH 46.66 -
22 1372 WELCH, MOLLY 7 TCSD 46.72 -
23 1164 STEIN, ELIZABETH 7 RMSC 47.11 -
24 1160 MILOSEVICH, CRISTIANNA 7 RMSC 47.50 -
25 1046 FELDT, JENNIFER 7 CUBU 47.81 -
26 1157 DONAHUE, JESSICA 7 RMSC 48.96 -
27 1401 MITCHELL, MAGGIE 7 TNT 49.03 -
28 1097 STAIB, NOELLE 7 FAST 49.16 -
29 1022 EVERETT, MOLLY JO 7 AVST 49.49 -
30 1294 TAMRAT, Hermona 7 RMSC 50.64 -
31 1288 LAWRENCE, Isabel 7 RMSC 50.68 -
32 1123 ECCLES, MARY 7 FISH 52.27 -
33 1154 JENG, ANNIE 7 RMSC 52.56 -
34 1096 MCCRAY, SARAH 7 FAST 52.57 -
35 1182 MAKAM, ONALEE 7 HACC 53.11 -
36 1098 PEKO - SPICER, SARAH 7 FAST 53.41 -
37 1366 BYRNE, CATHERINE 6 TCSD 54.08 -
38 1173 FITZ, NATALIE 7 RMSC 54.62 -
39 1195 RUCKER, CAROLINE 7 HACC 57.08 -
40 1375 HAGERTY, MATTIE 7 TCSD 57.30 -
40 1178 REAM, BROOKE 7 HACC 57.30 -
42 1468 LAYNE, JESSICA 6 YORK 57.33 -
43 1128 BLANDFORD, COURTNEY 7 FISH 1:00.13 -
44 1304 FRENKEL, Shoshana 7 RMSC 1:03.44 -
45 1450 HINK, SARAH 7 YORK 1:05.29 -
46 1297 VARNER, Emma 7 RMSC 1:07.67 -
47 1101 BLAU, STEPHANIE 7 FAST 1:08.50 -
48 1329 HARNEY, KELSEY 7 PM 1:09.59 -
- 1421 SIMON, AMANDA 7 TNT NS -
- 1055 NEWMAN, REBECCA 7 CUBU NS -
- 1054 ERICKSON, MELISSA 7 CUBU NS -
- 1140 GUZMAN, AMBER 7 RMSC NS -
- 1384 LEVI, SARA 7 TCSD NS -
- 1467 KURTZMAN, BROOKE 7 YORK NS -
- 1108 MERAW, HEATHER 7 FISH NS -
Women 7 & Under 25 Back
PL Meet ID Name Age Team Finals Points
-------------------------------------------------------------------------------
1 1267 KYLE, KATI 7 RMSC 21.38 20
2 1283 RILEY, Rebecca 7 RMSC 21.85 17
3 1281 WEBB, BLAIR 7 RMSC 22.24 16
4 1170 CHUANG, CARA 7 RMSC 22.37 15
5 1116 SHRESTHA, JUNE 7 FISH 22.44 14
6 1165 WALPUCK, LEAH 7 RMSC 22.57 13
7 1046 FELDT, JENNIFER 7 CUBU 22.58 12
8 1291 GIBEILY, Allison 7 RMSC 22.63 11
9 1173 FITZ, NATALIE 7 RMSC 22.67 9
10 1197 ROTH, MANDY 7 HACC 22.81 7
11 1120 POLIVKA, NATALIE 7 FISH 23.00 6
12 1207 YU, DOROTHY 7 JFD 23.24 5
13 1476 SAMS, ABBY 7 YORK 23.60 4
14 1028 LATIMER, EMMY 7 AVST 23.63 3
15 1115 RICHARDS, Maddie 7 FISH 23.65 2
16 1318 FEIN, ARIELLE 7 RMSC 23.88 1
17 1294 TAMRAT, Hermona 7 RMSC 24.32 -
18 1011 MORTENSEN, NOELLE 7 AVST 24.42 -
19 1236 SCHOMP, TAYLOR 7 OCCS 25.03 -
20 1374 SAROSDY, GRACE 7 TCSD 25.73 -
21 1372 WELCH, MOLLY 7 TCSD 26.24 -
22 1164 STEIN, ELIZABETH 7 RMSC 26.53 -
23 1123 ECCLES, MARY 7 FISH 27.03 -
24 1154 JENG, ANNIE 7 RMSC 27.16 -
25 1468 LAYNE, JESSICA 6 YORK 27.60 -
26 1198 KENIS, SARAH 6 HACC 27.73 -
27 1157 DONAHUE, JESSICA 7 RMSC 28.09 -
28 1182 MAKAM, ONALEE 7 HACC 28.19 -
29 1178 REAM, BROOKE 7 HACC 28.36 -
30 1195 RUCKER, CAROLINE 7 HACC 28.58 -
31 1338 DONNELLY, ERIN 7 PM 29.47 -
32 1366 BYRNE, CATHERINE 6 TCSD 29.87 -
33 1288 LAWRENCE, Isabel 7 RMSC 30.04 -
34 1128 BLANDFORD, COURTNEY 7 FISH 30.18 -
35 1304 FRENKEL, Shoshana 7 RMSC 30.56 -
36 1459 ARNOLD, RAE 7 YORK 31.09 -
37 1375 HAGERTY, MATTIE 7 TCSD 32.04 -
38 1097 STAIB, NOELLE 7 FAST 32.22 -
39 1096 MCCRAY, SARAH 7 FAST 32.27 -
40 1421 SIMON, AMANDA 7 TNT 33.93 -
40 1098 PEKO - SPICER, SARAH 7 FAST 33.93 -
42 1297 VARNER, Emma 7 RMSC 35.41 -
43 1450 HINK, SARAH 7 YORK 36.48 -
44 1329 HARNEY, KELSEY 7 PM 40.41 -
45 1398 STANDISH, KATE 6 TCSD 49.82 -
- 1108 MERAW, HEATHER 7 FISH NS -
- 1055 NEWMAN, REBECCA 7 CUBU NS -
- 1054 ERICKSON, MELISSA 7 CUBU NS -
- 1412 TRIPODI, GEMMA 7 TNT NS -
- 1140 GUZMAN, AMBER 7 RMSC NS -
- 1384 LEVI, SARA 7 TCSD NS -
- 1260 KUGLER, TALIA 7 RMSC NS -
- 1502 SHALLAL, NINA 6 ATC NS -
- 1467 KURTZMAN, BROOKE 7 YORK NS -
Women 7 & Under 50 Back
PL Meet ID Name Age Team Finals Points
-------------------------------------------------------------------------------
1 1267 KYLE, KATI 7 RMSC 47.49 20
2 1283 RILEY, Rebecca 7 RMSC 47.63 17
3 1165 WALPUCK, LEAH 7 RMSC 47.69 16
4 1116 SHRESTHA, JUNE 7 FISH 47.82 15
5 1291 GIBEILY, Allison 7 RMSC 48.45 14
6 1046 FELDT, JENNIFER 7 CUBU 49.60 13
7 1020 BOONE, BRITTANY 7 AVST 49.76 12
8 1207 YU, DOROTHY 7 JFD 49.94 11
9 1170 CHUANG, CARA 7 RMSC 49.98 9
10 1112 TAMBERRINO, LUCY 7 FISH 50.29 7
11 1160 MILOSEVICH, CRISTIANNA 7 RMSC 50.76 6
12 1120 POLIVKA, NATALIE 7 FISH 50.84 5
13 1115 RICHARDS, Maddie 7 FISH 51.41 4
14 1011 MORTENSEN, NOELLE 7 AVST 52.03 3
15 1358 REPLOGLE, Annie 7 SNOW 54.94 2
16 1236 SCHOMP, TAYLOR 7 OCCS 55.49 1
17 1164 STEIN, ELIZABETH 7 RMSC 55.93 -
18 1055 NEWMAN, REBECCA 7 CUBU 56.49 -
19 1372 WELCH, MOLLY 7 TCSD 56.86 -
20 1359 SHANLEY, MEGHAN 7 SNOW 56.95 -
21 1123 ECCLES, MARY 7 FISH 57.28 -
22 1054 ERICKSON, MELISSA 7 CUBU 59.06 -
23 1128 BLANDFORD, COURTNEY 7 FISH 59.75 -
24 1078 WEBBER, RACHEL 7 CUBU 1:01.31 -
25 1154 JENG, ANNIE 7 RMSC 1:01.69 -
26 1096 MCCRAY, SARAH 7 FAST 1:02.22 -
27 1360 STRANGE, JULIE 7 SNOW 1:02.69 -
28 1100 SMITH, JESSICA 7 FAST 1:05.50 -
29 1097 STAIB, NOELLE 7 FAST 1:06.63 -
30 1450 HINK, SARAH 7 YORK 1:09.00 -
31 1501 BRAY, STEPHANIE 7 ATC 1:09.60 -
32 1098 PEKO - SPICER, SARAH 7 FAST 1:10.48 -
32 1353 GRAHAM, Kenzie 7 SNOW 1:10.48 -
34 1091 CANNER, CHRISTINA 7 FAST 1:11.12 -
35 1329 HARNEY, KELSEY 7 PM 1:14.50 -
36 1453 BRUMBAUGH, BECCA 7 YORK 1:14.97 -
36 1500 OWEN, COURTNEY 7 ATC 1:14.97 -
38 1297 VARNER, Emma 7 RMSC 1:19.54 -
- 1173 FITZ, NATALIE 7 RMSC DQ -
- 1352 FRASER, HOPE 7 SNOW NS -
- 1092 EVANS, MARY 7 FAST NS -
- 1300 LANNING, Charlie 7 RMSC NS -
- 1140 GUZMAN, AMBER 7 RMSC NS -
- 1384 LEVI, SARA 7 TCSD NS -
- 1294 TAMRAT, Hermona 7 RMSC NS -
- 1484 LOPYNSKI, KATIE 7 YORK NS -
- 1395 SMITH, MADELEINE 7 TCSD NS -
Women 7 & Under 25 Breast
PL Meet ID Name Age Team Finals Points
-------------------------------------------------------------------------------
1 1019 BASEL, MEGAN 6 AVST 23.10 20
2 1002 WIECHELT, MARYKATE 7 AAC 23.24 17
3 1318 FEIN, ARIELLE 7 RMSC 23.32 16
4 1338 DONNELLY, ERIN 7 PM 24.66 15
5 1291 GIBEILY, Allison 7 RMSC 25.06 14
6 1115 RICHARDS, Maddie 7 FISH 25.17 13
7 1476 SAMS, ABBY 7 YORK 25.92 12
8 1281 WEBB, BLAIR 7 RMSC 26.72 11
9 1442 CLARK, ESTHER 6 VSC 26.78 9
10 1165 WALPUCK, LEAH 7 RMSC 26.90 7
11 1197 ROTH, MANDY 7 HACC 27.13 6
12 1006 LAFAVE, EMILY 7 AAC 27.21 5
13 1087 MURRAY, KATIE 7 FAST 27.68 3.5
13 1374 SAROSDY, GRACE 7 TCSD 27.68 3.5
15 1157 DONAHUE, JESSICA 7 RMSC 28.11 2
16 1372 WELCH, MOLLY 7 TCSD 28.15 1
17 1182 MAKAM, ONALEE 7 HACC 28.18 -
18 1207 YU, DOROTHY 7 JFD 28.19 -
19 1401 MITCHELL, MAGGIE 7 TNT 28.68 -
20 1366 BYRNE, CATHERINE 6 TCSD 28.72 -
21 1294 TAMRAT, Hermona 7 RMSC 29.02 -
22 1128 BLANDFORD, COURTNEY 7 FISH 29.63 -
23 1097 STAIB, NOELLE 7 FAST 29.99 -
24 1022 EVERETT, MOLLY JO 7 AVST 30.01 -
25 1164 STEIN, ELIZABETH 7 RMSC 30.83 -
26 1160 MILOSEVICH, CRISTIANNA 7 RMSC 30.88 -
27 1178 REAM, BROOKE 7 HACC 31.07 -
28 1439 MAKARSKY, ASHLEY 6 VSC 31.50 -
29 1450 HINK, SARAH 7 YORK 32.30 -
30 1154 JENG, ANNIE 7 RMSC 33.79 -
31 1123 ECCLES, MARY 7 FISH 34.06 -
32 1398 STANDISH, KATE 6 TCSD 34.38 -
33 1375 HAGERTY, MATTIE 7 TCSD 41.44 -
34 1468 LAYNE, JESSICA 6 YORK 43.08 -
35 1297 VARNER, Emma 7 RMSC 44.54 -
- 1101 BLAU, STEPHANIE 7 FAST DQ -
- 1198 KENIS, SARAH 6 HACC DQ -
- 1098 PEKO - SPICER, SARAH 7 FAST DQ -
- 1329 HARNEY, KELSEY 7 PM DQ -
- 1195 RUCKER, CAROLINE 7 HACC DQ -
- 1020 BOONE, BRITTANY 7 AVST DQ -
- 1108 MERAW, HEATHER 7 FISH NS -
- 1467 KURTZMAN, BROOKE 7 YORK NS -
- 1055 NEWMAN, REBECCA 7 CUBU NS -
- 1054 ERICKSON, MELISSA 7 CUBU NS -
- 1459 ARNOLD, RAE 7 YORK NS -
- 1384 LEVI, SARA 7 TCSD NS -
- 1502 SHALLAL, NINA 6 ATC NS -
- 1140 GUZMAN, AMBER 7 RMSC NS -
Women 7 & Under 50 Breast
PL Meet ID Name Age Team Finals Points
-------------------------------------------------------------------------------
1 1002 WIECHELT, MARYKATE 7 AAC 51.41 20
2 1019 BASEL, MEGAN 6 AVST 51.98 17
3 1318 FEIN, ARIELLE 7 RMSC 52.30 16
4 1115 RICHARDS, Maddie 7 FISH 55.62 15
5 1476 SAMS, ABBY 7 YORK 55.72 14
6 1338 DONNELLY, ERIN 7 PM 56.05 13
7 1207 YU, DOROTHY 7 JFD 57.03 12
8 1116 SHRESTHA, JUNE 7 FISH 1:00.15 11
9 1366 BYRNE, CATHERINE 6 TCSD 1:00.21 9
10 1157 DONAHUE, JESSICA 7 RMSC 1:01.82 7
11 1401 MITCHELL, MAGGIE 7 TNT 1:02.02 6
12 1006 LAFAVE, EMILY 7 AAC 1:02.08 5
13 1046 FELDT, JENNIFER 7 CUBU 1:02.16 4
14 1467 KURTZMAN, BROOKE 7 YORK 1:03.97 3
15 1182 MAKAM, ONALEE 7 HACC 1:04.79 2
16 1027 SHANGRAW, ANNA 7 AVST 1:05.59 1
17 1022 EVERETT, MOLLY JO 7 AVST 1:07.48 -
18 1097 STAIB, NOELLE 7 FAST 1:08.51 -
19 1501 BRAY, STEPHANIE 7 ATC 1:11.53 -
20 1055 NEWMAN, REBECCA 7 CUBU 1:12.38 -
21 1475 RUFFER, KELLIE 6 YORK 1:13.44 -
22 1500 OWEN, COURTNEY 7 ATC 1:17.69 -
23 1100 SMITH, JESSICA 7 FAST 1:19.61 -
24 1098 PEKO - SPICER, SARAH 7 FAST 1:21.50 -
25 1091 CANNER, CHRISTINA 7 FAST 1:30.53 -
- 1297 VARNER, Emma 7 RMSC DQ -
- 1360 STRANGE, JULIE 7 SNOW DQ -
- 1173 FITZ, NATALIE 7 RMSC DQ -
- 1344 GOFF, LAURA 6 PM DQ -
- 1078 WEBBER, RACHEL 7 CUBU DQ -
- 1076 MAYNARD, MERCEDES 6 CUBU DQ -
- 1502 SHALLAL, NINA 6 ATC DQ -
- 1428 DELANEY, IRENE 6 TNT DQ -
- 1395 SMITH, MADELEINE 7 TCSD NS -
- 1352 FRASER, HOPE 7 SNOW NS -
- 1421 SIMON, AMANDA 7 TNT NS -
Women 7 & Under 25 Fly
PL Meet ID Name Age Team Finals Points
-------------------------------------------------------------------------------
1 1170 CHUANG, CARA 7 RMSC 20.38 20
2 1236 SCHOMP, TAYLOR 7 OCCS 20.47 17
3 1419 LEE, BROOKE 7 TNT 20.97 16
4 1267 KYLE, KATI 7 RMSC 21.19 15
5 1011 MORTENSEN, NOELLE 7 AVST 22.75 14
6 1374 SAROSDY, GRACE 7 TCSD 23.04 13
7 1283 RILEY, Rebecca 7 RMSC 23.16 12
8 1115 RICHARDS, Maddie 7 FISH 23.21 11
9 1442 CLARK, ESTHER 6 VSC 23.28 9
10 1476 SAMS, ABBY 7 YORK 24.09 7
11 1020 BOONE, BRITTANY 7 AVST 24.85 6
12 1112 TAMBERRINO, LUCY 7 FISH 24.87 5
13 1372 WELCH, MOLLY 7 TCSD 25.09 4
14 1291 GIBEILY, Allison 7 RMSC 25.45 3
15 1467 KURTZMAN, BROOKE 7 YORK 25.60 2
16 1087 MURRAY, KATIE 7 FAST 25.91 1
17 1165 WALPUCK, LEAH 7 RMSC 26.34 -
18 1318 FEIN, ARIELLE 7 RMSC 26.56 -
19 1164 STEIN, ELIZABETH 7 RMSC 26.89 -
20 1260 KUGLER, TALIA 7 RMSC 28.05 -
21 1054 ERICKSON, MELISSA 7 CUBU 28.24 -
22 1401 MITCHELL, MAGGIE 7 TNT 28.38 -
23 1160 MILOSEVICH, CRISTIANNA 7 RMSC 28.72 -
24 1022 EVERETT, MOLLY JO 7 AVST 30.82 -
25 1358 REPLOGLE, Annie 7 SNOW 31.69 -
26 1359 SHANLEY, MEGHAN 7 SNOW 31.92 -
27 1154 JENG, ANNIE 7 RMSC 32.35 -
28 1198 KENIS, SARAH 6 HACC 33.64 -
29 1126 WEIL, REBECCA 6 FISH 34.02 -
30 1027 SHANGRAW, ANNA 7 AVST 35.62 -
31 1453 BRUMBAUGH, BECCA 7 YORK 40.97 -
32 1398 STANDISH, KATE 6 TCSD 47.81 -
- 1439 MAKARSKY, ASHLEY 6 VSC DQ -
- 1338 DONNELLY, ERIN 7 PM DQ -
- 1246 SHIEH, ALICE 5 MSSC DQ -
- 1096 MCCRAY, SARAH 7 FAST DQ -
- 1072 CARTER, KELSEY 6 CUBU DQ -
- 1468 LAYNE, JESSICA 6 YORK DQ -
- 1182 MAKAM, ONALEE 7 HACC DQ -
- 1006 LAFAVE, EMILY 7 AAC DQ -
- 1128 BLANDFORD, COURTNEY 7 FISH DQ -
- 1450 HINK, SARAH 7 YORK DQ -
- 1123 ECCLES, MARY 7 FISH DQ -
- 1294 TAMRAT, Hermona 7 RMSC NS -
- 1346 ANDREW, SARAH 6 SNOW NS -
- 1421 SIMON, AMANDA 7 TNT NS -
- 1384 LEVI, SARA 7 TCSD NS -
- 1364 SELFE, VICTORIA 6 SNOW NS -
- 1140 GUZMAN, AMBER 7 RMSC NS -
- 1300 LANNING, Charlie 7 RMSC NS -
- 1355 KAIN, ALISSA 6 SNOW NS -
- 1484 LOPYNSKI, KATIE 7 YORK NS -
Women 7 & Under 50 Fly
PL Meet ID Name Age Team Finals Points
-------------------------------------------------------------------------------
1 1267 KYLE, KATI 7 RMSC 47.09 20
2 1236 SCHOMP, TAYLOR 7 OCCS 48.93 17
3 1283 RILEY, Rebecca 7 RMSC 50.62 16
4 1170 CHUANG, CARA 7 RMSC 52.22 15
5 1115 RICHARDS, Maddie 7 FISH 52.54 14
6 1002 WIECHELT, MARYKATE 7 AAC 53.25 13
7 1011 MORTENSEN, NOELLE 7 AVST 53.49 12
8 1401 MITCHELL, MAGGIE 7 TNT 57.87 11
9 1087 MURRAY, KATIE 7 FAST 1:03.34 9
10 1022 EVERETT, MOLLY JO 7 AVST 1:04.77 7
11 1173 FITZ, NATALIE 7 RMSC 1:12.46 6
12 1096 MCCRAY, SARAH 7 FAST 1:16.16 5
- 1028 LATIMER, EMMY 7 AVST DQ -
- 1006 LAFAVE, EMILY 7 AAC DQ -
- 1112 TAMBERRINO, LUCY 7 FISH DQ -
- 1442 CLARK, ESTHER 6 VSC DQ -
- 1101 BLAU, STEPHANIE 7 FAST DQ -
- 1160 MILOSEVICH, CRISTIANNA 7 RMSC DQ -
- 1421 SIMON, AMANDA 7 TNT NS -
Women 7 & Under 200 R-Free
PL Meet ID Name Team Finals Points
-------------------------------------------------------------------------------
1 3045 RMSC A RMSC 2:51.40 40
2 3004 AVST A AVST 2:54.59 34
3 3023 THE FISH A FISH 3:00.43 32
4 3046 RMSC B RMSC 3:03.69 30
5 3014 FAST A FAST 3:23.70 28
6 3048 RMSC C RMSC 3:30.14 26
7 3075 SNOW BIRD AQUATICS A SNOW 3:36.53 24
8 3108 CURL-BURKE SWIM CLUB A CUBU 3:38.89 22
- 3109 CURL-BURKE SWIM CLUB B CUBU NS -
- 3076 TCSD A TCSD NS -
- 3110 CURL-BURKE SWIM CLUB C CUBU NS -
Women 7 & Under 100 R-Medley
PL Meet ID Name Team Finals Points
-------------------------------------------------------------------------------
1 3012 FAST A FAST 1:25.06 37
1 3034 RMSC B RMSC 1:25.06 37
3 3033 RMSC A RMSC 1:26.64 32
4 3024 THE FISH A FISH 1:27.07 30
5 3008 AVST A AVST 1:29.14 28
6 3081 TCSD A TCSD 1:41.23 26
7 3035 RMSC C RMSC 1:42.99 24
- 3122 CURL-BURKE SWIM CLUB C CUBU NS -
- 3121 CURL-BURKE SWIM CLUB B CUBU NS -
- 3120 CURL-BURKE SWIM CLUB A CUBU NS -